Vestuvių dekoras yra neatsiejama beveik kiekvienos vestuvių šventės dalis, todėl planuojant vestuves jaunavedžiams kyla klausimas, kiek ir ar tikrai verta investuoti į dekorą, samdyti profesionalus, o gal dekoruoti patiems, kaip išvengti klaidų ir kaip sutaupyti. Apie visa tai ir kalbamės su dekoratore ir Lovely decor įkūrėja Estere Gedvilaite Valatkiene bei jos kolege Teide Gasiūnaite.

Esate vestuvių dekoratorės - kokia Lovely Decor susikūrimo istorija? Kiek laiko jau užsiimate vestuvių dekoravimu?

Visada turėjau pomėgį dekoruoti - dekoravau draugių šventes, mergvakarius. Ir, kai man pasipiršo, jau iš karto žinojau, kad pati dekoruosiu savo vestuves, nes labai norėjau išryškinti savo hobį. Tada pradėjau kurti eskizų albumą, moodboard’ą - kokie bus žiedai, kokia suknelė. Kadangi studijavau mados dizainą, tai mano vestuvinis sketchbook'as buvo labai meniškas, detalus, panašiai kaip kuriama mados kolekcijoms, o mano pačios vestuvių dekoras viršijo lūkesčius - džiaugėsi ir tėvai, ir draugai. O, kai pamačiau iš fotografo gautas savo vestuvių nuotraukas, pati buvau nustebusi, koks gražus rezultatas. Ir tada vienas po kito pasipylė draugų prašymai dekoruoti jų vestuves. Taip natūraliai viskas prasidėjo - susikūriau puslapį, pradėjau talpinti darbus, o iš meilės dekorui ir noro sukurti jaukias šventes gimė pavadinimas “Lovely Decor”. Metai bėgo, projektų daugėjo ir man reikėjo komandos - iš pradžių padėjo šeima, vyras, tačiau supratau, kad reikia nuolatinio pastiprinimo, tad pradėjau ieškoti kolegių. Taip prieš dvi vasaras atradau Teidę. Teidė tuo metu buvo kūrybos ir pramogų industrijos studentė, tad jai kaip tik reikėjo praktikos vietos. Teidė iš pradžių buvo dekoratorės asistentė, tačiau mes su ja labai greitai susidirbome, sutapo požiūris į darbą, atsakomybę, profesionalumą, tad dirbome beveik visose vestuvėse kartu. Nuo šio sezono Teidė užsiima ne tik dekoravimu, bet ir renginių koordinavimu. Pradžia buvo tokia, kad dekoravome ir koordinavome šventę, kurioje nebuvo vedėjo, tad Teidė ėmėsi iniciatyvos ir pasirūpino ne tik įvairiais organizaciniais šventės reikalais, bet ir užėmė svečius. Teidei koordinatorės vaidmuo labai tinka, nes ji turi visas tokiam darbui reikalingas asmenines savybes - yra labai komunikabili, pozityvi, organizuota, ir dažnai net neprašyta nueina tą “ekstra mylią” - gali pabūti ir padavėja, ir drauge, kitaip sakant - sukuria aplink save itin teigiamą atmosferą, kurią labai vertina jaunųjų poros ir vestuvių svečiai. Šiemet prie Lovely Decor komandos prisijungė dar dvi merginos. Ateityje ketiname dar labiau plėstis tiek dekoro, tiek ir koordinavimo srityse, nes matome, kad yra didžiulis poreikis.


Ar pamenate savo pirmąsias vestuves, kurias teko dekoruoti ne sau?

Kitos vestuvės buvo mano geriausios draugės, kurios vyko tais pačiais metais kaip ir mano vestuvės, tik po trijų savaičių. Kadangi buvau 2 savaitėm išvykusi į Maroką medaus mėnesiui, tai draugės vestuvių dekoravimui liko pasiruošti vos dvi savaitės. Labai džiaugiuosi, kad rezultatas buvo puikus, tačiau buvo ir streso.


Kaip atrodo jūsų darbo procesas?

Visų pirma, kokybiškam paslaugų teikimui reikalingas nuoseklus planavimas, kuris prasideda dar rudenį. Viską galutinai su poromis susideriname pavasarį, o sezono metu jau vyksta pačių švenčių dekoravimas. Šiuo metu jau turime labai aiškų darbo procesą:

  • pirmas žingsnis - pokalbis su pora ir individualaus dekoro aplanko sudarymas;
  • po pokalbio su pora ir jų lūkesčių bei norų išsiaiškinimo, paruošiu aplanką pdf formatu, kuriame pateikiamos mano siūlomos kelios idėjos su vizualais ir biudžetais, kiek kainuotų įgyvendinti konkrečias idėjas;
  • kai jau pora išsirenka vieną iš pasiūlymų, tuomet derinamos detalės, tokios kaip vardo kortelių šriftai, foto kampelis ir pan.
  • nerezervuojame datų be pokalbio su pora, nes norime, kad visiškai atitiktų energija, skonis, vizija, lūkesčiai. Kalbamės apie tai, kokį asmeniškumą galime perteikti poros šventėje, kad atsispindėtų abiejų asmenybės - tiek ir nuotakos, tiek ir jaunikio. Turėjome vieną porą, kur jaunoji buvo kilusi iš miškingų vietovių, o jaunikis - iš pajūrio. Jai buvo artima žaluma, o jam - nendrės ir smėlis. Tad mes pasiūlėme apjungti jų vestuvėse greenery su prabangiu boho. Visi svečiai stebėjosi, kaip dekoras tiko porai, ne vienas pasakė, kad “ši šventė tikrai apie jus!”. Būtent mes to ir siekiame, kad būtų ne tik gražu, stilinga ar prabangu - svarbu, kad būtų ir asmeniška. Visada paklausiame, ko pora nemėgsta - kokios spalvos ar gėlės nepatinka, galbūt dar yra kažkas, ką turime žinoti. Taip pat išsiaiškiname, kas patinka, nusprendžiame dėl spalvų paletės.


Didžiausias džiaugsmas mums yra klientų šypsenos kai pamato dekorą, jei to sulaukėme, reiškias atlikome savo darbą gerai.


Kaip apibūdintumėte savo dekoro stilių?

Jau iš mūsų darbų tikriausiai matosi, kad labai mylime boho, turime savo kurtas ir nudažytas vazas, kurias jau dauguma iškart atpažįsta. Taip pat daug kas mus atpažįsta iš sausų puokščių. Aš pati pradėjau nuo greenery ir rustic stilistikos, kas man labai artima, tad deriname visus šiuos stilius. Tačiau nenoriu apsiriboti pagal stilių, nes kaip kūrėja visada ieškau, kaip galėčiau save išreikšti. Turim ir labai gražių klasikinių švenčių - svarbiausia, kad klientai mumis pasitiki ir leidžia kurti. 

Šiuo metu jaunieji jau ruošiasi kitų metų vestuvėms. Kaip manote, kokios vestuvių dekoro tendencijos, spalvos, medžiagos dominuos 2022 metais?

Šiemet buvo nemažai boho, nes pernai buvo vos keletas, daug kam labai patiko, tad šiemet ta stilistika pradėjo populiarėti. Iš užklausų matome, kad kitais metais boho bus dar daugiau, jis niekur nesitrauks. Taip pat ryškėja festivalio tipo vestuvės. Mes kitais metais dekoruosime netipines vestuves namų kieme, su daug sofkučių, kurios sukuria didelę chill erdvę. Pastebime, kad poros nori į savo vestuves įnešti daugiau juodos spalvos detalių. Tad manome, kad išliks tiek boho dominuojančios pampas grass, tačiau papildomai dar bus panaudojami juodos spalvos akcentai. Taip pat į madą ateina ryškios spalvos, maroko stilius. Lietuvoje vestuvių stilistikų trendus atsargiau prisipratina, nei tai vyksta užsienyje.


Kodėl ir kokiais atvejais verta samdyti dekoro specialistus? Kada reikėtų tą daryti?

Ko gero, patarčiau 99 procentų porų samdyti dekoratorių. Tikrai yra labai talentingų nuotakų, kurioms patinka tą daryti, kurios nori tą daryti, kaip ir aš pati. Aš tą darydama atradau save, ir nors labai pavargau ir per medaus mėnesį reikėjo atsigauti, aš taip save realizavau, atvėriau duris į savo naują veiklą. Vis tik, turiu pasakyti, kad šis darbas yra sunkus ir reikalaujantis labai daug laiko bei jėgų, tad jei norite įspūdingo dekoro ir tai nėra toks, kaip mano, atvejis, tuomet tikrai rekomenduoju pasisamdyti pagalbą. Ir noriu akcentuoti, kad dekoras - tai nėra tiesiog gėlių kompozicijų padėjimas ant stalo. Dekoras - yra erdvės transformavimas, jaukumo sukūrimas, kompleksinis darbas, kurio metu pasirūpiname kėdėmis, staltiesėmis lemputėmis, tam tikrais baldais, susėdimo planais, floristika, kontaktuojame su tiekėjais, koordinuojame, kad viskas būtų laiku pristatyta ir sudėliota taip, kad erdvė įgautų pavidalą. Dauguma jaunųjų dėkoja už tą ramybę, kad nereikia galvoti, kaip atrodys šventės vieta, kad galėjo atsipalaiduoti ir mėgautis buvimu su artimaisiais ir pačia švente.                                    

Kaip patartumėte poroms suformuluoti gerą užklausą dekoratorėms?

Geroje užklausoje turi būti numatyta data, vieta ir koks stilius juos žavi. O jei dar pora tik renkasi vietą, tai džiaugiamės, kai pora pasitaria su mumis, tada galime lengviau priderinti vietą prie jaunųjų norimos stilistikos. Taip pat svarbu, kiek dalyvaus svečių, kokie lūkesčiai, ar šventė bus nedidelė ir kukli, ir dekoro reikės tik minimaliai, o gal priešingai - dekoro norėtų įspūdingo. Nuo to priklauso dekoravimo paslaugų kaina. Labai gerai, kai savo užklausoje pora nurodo ir planuojamą išleisti dekorui biudžetą, o jei nenurodo, šiuos klausimus jau išsiaiškiname per mūsų pokalbį.


O tobula užklausa būna tada, kai pora jau kurį laiką seka mūsų darbus, žino, koks mūsų stilius, patinka tai, ką darome, ir visiškai pasitiki, jiems aktualiausias klausimas, ar mes laisvos jų datai  - kitaip sakant, atiduoda savo šventę į mūsų rankas ir leidžia kurti. Tokios užklausos labai motyvuoja ir visada sujaudina, tačiau norisi, kad tai būtų tikrai nuoširdu, kad tas ryšys su pora užsimegztų natūraliai, o pasitikėjimas būtų abipusis. Labai džiaugiuosi, kad pavyko perteikti žmonėms savo stilistiką, ir smagu, kad tokių užklausų sulaukiame vis dažniau. Žinoma, man visada norisi augti, kurti, tobulėti, nesinori kopijuoti savęs, tad džiugu, kai ir pora pageidauja, jog jų šventė būtų suasmeninta ir nors dekoras būtų pagal mūsų stilistiką, tačiau detalės skirtųsi nuo to, ką mato mūsų pavyzdžiuose.

Ar galima sutaupyti „ant dekoro“? Kaip?

Atsakymas labai paprastas - reikia išsirinkti gražią šventės vietą. Jeigu pasirenkama kaimo turizmo sodyba su rastinėmis sienomis, su banketinėmis mėlynomis kėdėmis auksiniais kraštais, o pora nori prabangaus dekoro, tai mums reikės paslėpti sienas, lubas, patraukti kėdes, tuomet išsipučia ir biudžetas. Todėl labai gerai, kai apie dekorą galvojama jau renkantis šventės vietą. O dar geriau, jei prieš rezervuojant šventės vietą, pasitariama ir su dekoratoriumi, ar pavyks tokioje vietoje įgyvendinti konkrečias dekoro idėjas. 


Kokias klaidas dažniausiai daro jaunieji užsakant vestuvių dekorą?

Pirmiausia tai ir būtų - netinkamos vietos pasirinkimas, neatitinkantis norimos stilistikos. Dažnai norint sutaupyti pasirenkama pigi sodyba ir tuomet tenka permokėti norint išpildyti dekoro stilistiką. Jei klientai iškart pasirinktų išvaizdžią šventės vietą, dekorui jau reiktų turbūt perpus mažiau, nebent jo irgi norėtųsi masyvaus. Kita dažna klaida, pasirenkama viena floristė stalų puokštėms, kita floristė nuotakos puokštėms, finale matome visiškai skirtingus stilius. Tas pats boho kiekvienam floristui gali atrodyti kitoks, tą patį pavyzdį nuotraukoje visi floristai skirtingai atvaizduoja, tad geriausias sprendimas būtų užsisakinėti visą floristiką iš vieno profesionalo.

Kas įeina į jūsų dekoro paslaugas? Kokias dar paslaugas siūlote?

  • Visų pirma, mes esame tarsi šventės dizainerės. Pagal visą šventės stilistiką, jaunųjų įvaizdį kuriame ir šventės vietos dekoro viziją. Pačioje šventės vietoje galime padaryti lubų, sienų, stalų, chill zonų dekorą, taip pat palinkėjimo staliukų, foto kampelių dekorą. Mes turime savo floristes, kurias rekomenduojame poroms ir iš kurių užsakome puokštes, butonjeres, stalų kompozicijas, kurias jos sukuria pagal mūsų vizualizacijas ir idėjas, numatytas dekoro aplanke.  Pasirūpiname lemputėmis, kėdėmis, stalais, staltiesėmis, jei reikia palapinėmis. 
  • Taip pat darome visą spaudą - vardo korteles, pasitikimo stendus, susodinimo, miegojimo planus. Nedarome tik kvietimų ir palinkėjimų knygų, tačiau dėl jų stilistikos ir dizaino patariame, rekomenduojame tiekėjus. 
  • Kaip papildomą paslaugą siūlome ceremonijos vietos dekoravimą. Jei ceremonija išvažiuojamoji, labai rekomenduojame tuo pačiu užsakyti ir koordinavimo paslaugą, nes tokio tipo ceremonijose dar daugiau pasimetimo - dažnai žmonės pasilieka stovėti parkinge, nežino nei kur eiti, nei kur atsisėsti.
  • Taip pat siūlome ir šampano staliuko paslaugą.


Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, nes mums patinka keliauti, atrasti naujas įdomias vietas. 

Kam reikalingas vestuvių koordinatorius?

Koordinatoriaus nereikia, jei pora yra labai organizuota ir pasiruošusi savo vestuvių dieną atsiliepinėti į tiekėjų skambučius ir atsakyti į kiekvieną tiekėjo klausimą.


Tačiau vestuvių dieną emocijos būna pasiekusios piką, todėl jaunieji jau nebenori niekuo daugiau rūpintis, nes yra ir taip nemažai reikalų, susijusių su jų pačių pasiruošimu šventei - makiažas, apsirengimas, galbūt pirmas susitikimas. Tą dieną norisi, kad nebūtų lėkimo, norisi mėgautis nuo pačio ryto. Tačiau tam, kad šventė įvyktų sklandžiai, pačią vestuvių dieną dar tikrai yra likę, o dienos eigoje atsiranda naujų reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti.Tam ir reikalingas koordinatorius. 

Koordinatoriaus darbas prasideda iki šventės likus savaitei, kai susisiekiama su visais tiekėjais, išsiaiškinamos visos detalės, pabendraujama su pačia pora, viskas aptariama iki smulkmenų, apie kurias pati pora net nepagalvoja, tačiau kurios yra itin svarbios. Nuo tokių klausimų, ar reikės padėti salo vandenį ant stalų, ar tortas bus patiektas kartu su desertais, ar bus atvežamas vėliau. 


O pačią vestuvių dieną, koordinavimas prasideda dažniausiai nuo puokštės atvežimo nuotakai, surenkami įvairūs daiktai iš kitų tiekėjų, nuvykstama į šventės vietą, suderinama, kad viskas būtų laiku ir ten, kur reikia. Jei kažko trūksta, sprendžiamos naujai iškilusios problemos, kurių dažnai ir kyla. Vėliau, koordinavimas persikelia į ceremonijos vietą, pasitinkami ir užimami svečiai, kurie paprastai būriuojasi, nežino kaip elgtis, kur sėstis. Po ceremonijos sukoordinuojame žiedlapių išmetimą, dovanų paėmimą, nukreipiami svečiai prie šampano staliuko, jei kas nors ko nors nežino, suteikiama reikalinga informacija, jei jaunieji nedrįsta ar nenori patys viešai kalbėti, tai netgi šiek tiek koordinavimas perauga į vedimą, geros atmosferos palaikymą. Koordinatorius užima visas nejaukias minutes. 


Šventės vieotje, jei nebūna vedėjo, tai atliekamos ir mini vedėjo funkcijos, tokios kaip jaunųjų pasitikimas, sveikinimai, torto pjovimas, vakaro kulminacijos, tokios kaip šampano taurių ar bengališkų ugnelių organizavimas. Koordinatoriaus tikslas, kad jaunieji švęstų, o savo rankose laikytų tik šampano taurę, o ne įvairius maišelius ar kitus daiktus. Kitaip sakant, tą dieną visur bėgioja ir viskuo rūpinasi koordinatorius, o jaunieji ir jų svečiai švenčia. 


Po ceremonijos, jei jaunieji iškart nevyksta į šventės vietą, koordinatorius padeda svečiams įsikurti, parodo, kur pasidėti daiktus, kur miegoti, nes dažnai svečiai būna pasimetę, nežino nei kaip elgtis, nei kur eiti, nei ką veikti, nei kas po ko vyks. Koordinatorius pasiūlo atsigaivinti, užima svečius pagal programoje numatytas veiklas. Koordinavimas yra labai platus, apima daug sričių, o svarbiausia, kad kiekvienai šventei jis yra individualus, kitoks, o daug dalykų sprendžiama jau pačią šventės dieną. Pavyzdžiui, būna kad plyšta suknelės petnešėlė, prireikia siūlų, servetėlių, žirklių, higieninių paketų, segtukų ar dar kažkokių smulkmenų. Tad su savimi dabar jau turime ir vadinamą pagalbos dėžutę, kurioje galima rasti visokių reikalingų dalykėlių, apie kuriuos jaunieji net nepagalvoja.


Būna įvairių niuansų, kai tarkim jaunoji nenori, kad ją kiekvienas svečias bučiuotų, ar jaunieji po ceremonijos nori fotografuotis tik su tais svečiais, kurie nedalyvaus vakarinėje dalyje arba nenori statiškų nuotraukų. Tad koordinatorius visu tuo ir pasirūpina. Svečių informavimas, paruošimas, tinkama komunikacija yra labai svarbu, kad šventėje visi jaustųsi gerai ir jaukiai. 


Labai didelė klaida koordinavimą patikėti artimiesiems, ypač mamoms. Mamos tą dieną jaudinasi ne mažiau nei patys jaunieji, tad papildomos pareigos tokią svarbią dieną yra labai stresinga.


Ir dar svarbu tai, kad mūsų klientai yra jaunieji, tai yra jų šventė ir mes labai gerai žinome jų norus ir pageidavimus. Ir iškyla tokių situacijų, kai svečiai ar tėvai turi savo įvairių pasiūlymų - tarkim bendroje nuotraukoje išdėlioti visas gėles, kokias jaunieji gavo dovanų. O mes žinome, kad jaunieji to tikrai nenorėtų. Tad labai gražiai tokias situacijas suvaldome, kad nei vienas nesijaustų nejaukiai. 


Taip pat jaunieji dažnu atveju klaidingai mano, kad jei yra šventės vedėjas, tai svečiais ir visais kitais dalykais, iki kol sugrįš jaunieji į šventės vietą, jis ir pasirūpins. Tačiau šventės vedėjas užsiima šventės vedimu, ne koordinavimu. Net jei vedėjas į šventės vietą ir atvyksta anksčiau, jis ten ruošiasi savo programai - dedasi kostiumą, montuoja aparatūrą, pasirengia psichologiškai visam vakarui. Tad, jei jūs sutariate, kad vedėjas pradeda darbą 18 val., tai jis iš savo kambario ir išeis tik prieš pat jaunųjų sugrįžimą. O visų tokių klausimų, kaip, ar galima jau eiti į salę, ar galima užimti vietas prie stalų ir pasidėti ten savo daiktus ir pan. vedėjas nekoordinuoja. Ir dažnai taip nutinka, kad, kai į šventės vietą sugrįžta jaunieji, jie taip ir neišvysta, kaip atrodė pokylių salė tik padekoravus, nes ten jau būna įsikūrę svečiai. Ir, jei jaunieji nori ir dekoro nuotraukų, tai koordinatorius padeda išlaikyti pagrindinę erdvę švarią ir šviežią informuodamas svečius, kur svečiai gali leisti laiką, kur gali pasidėti dovanas ir pan., iki kol dekoras bus nufotografuotas ir sugrįš jaunieji.


Vedėjas retai kada pasiūlys pasivaišinti, užkąsti, kavos. Šiemet susidūrėme su nekokia aptarnavimo kultūra, tad tekdavo užpildyti tas spragas, imti ir panešioti padėklus su užkandžiais ar kokteiliais ar paskatinti aptarnaujantį personalą tą daryti aktyviau. Vedėjai tuo nesirūpina, nes jų ne toks darbas. Jų darbas sukurti šventėje gerą atmosferą ir vesti renginį, o ne koordinuoti ir gesinti gaisrus.


O, ar reikia koordinatoriaus ilgiau, tarkim iki 00 val., tai priklauso nuo to, ar vedėjas dirba vienas, ar su asistentais. Jeigu vedėjas dirba vienas, tai koordinatorius tikrai pravers - juk ir dovanas per ir po sveikinimų reikia kam nors surinkti. 


Taigi, koordinavimas gali būti tik logistinis, kažką nuvežti, nunešti, o gali būti labai kompleksinis, į kurį įeina netgi ir dalis šventės vedimo pareigų.


Buvo ir tokia situacija, kai sodyba neturėjo savo lėkščių, neužteko staltiesių, tad mums reikėjo skubiai visa tai suorganizuoti. 


Mes, kaip vestuvių dekoratorės, esame ne kartą susidurusios su tokia situacija, kai šventėje nėra koordinatoriaus, ir kaip jo trūksta. Atvykstame į šventės vietą, mes iš patirties jau žinome ir pasiklausiame iš anksto sodybos, nuo kada galime atvykti ir kitų mums aktualių klausimų. Tačiau vėliau, kai pradeda į šventės vietą suvažiuoti kiti tiekėjai, prasideda chaosas - barmenas klausia, kur jam įsikurti su savo baru, DJ klausia, kur jie gali pasidėti savo daiktus, jaunieji apie tai net nepagalvoja ir dažnai nepalieka jokios informacijos, tad mes automatiškai pradedame koordinuoti, nors tas mums ir nepriklauso. 


Smagiausia, kad per visą dieną su svečiais susipažįstame, susidraugaujame, o vestuvių svečiai žino, kad iškilus bet kokiam klausimui, bus į ką kreiptis. 

Kurią savo darbo dalį labiausiai mėgstate?

Viena pačių smagiausių darbo dalių ta, kai jau viską padarome ir matome savo darbo rezultatą. Tada užplūsta labai daug gerų emocijų, norisi viską nufotografuoti, išsaugoti tą vaizdą. Dekoravimo pradžioje atvykstame į tuščią salę, o po visų darbų nuostabu pamatyti, įvykusią erdvės transformaciją. Taip pat labai patinka kurti dekoro aplanką, dėlioti kompozicijas, ieškoti idėjų, būti gamtoje, semtis įkvėpimo - visa tai ir yra mūsų mėgstamas ir mylimas darbas.


Spalio mėnesį atidarėte savo dekoro studiją. Kaip kilo idėja ją atidaryti ir ar ilgai užtruko jos įgyvendinimas.

Idėja kilo iškart pradėjus visą šią veiklą, nes pamačiau, kad kažkur reikia laikyti savo daiktus, kurti dekoro kompozicijas... Bet iš pradžių išgąsdino, kiek tai pareikalaus investicijų. Bet tos minties nepaleidau ir vis pasižiūrinėdavau patalpų, kol galiausiai atradau tobulas patalpas, kurios yra pirmame aukšte, su parkingu, netoli tualetas ir plautuvė, ir dar miesto centre. Dėl tų patalpų svarsčiau net 3 mėnesius, ir man pasisekė, kad tai buvo karantino laikotarpis, tad patalpos vis dar buvo laisvos. Atvykusi supratau, kad po tam tikrų minimalių pakeitimų - tai gali tapti mano studija. Patalpas išsinuomavau gegužės mėnesį ir per visą vasarą pamažu subrandinau galutinę idėją, kaip turėtų atrodyti mano studija. Labai džiaugiuosi, kad viską dariau neskubėdama, nes ir baldus išsirinkau tokius, kokie labai patinka, dalis kurių atvyko iš užsienio ar buvo daryti mūsų pačių rankomis. Daug sudėta meilės ir svajonių į šią studija, tad tikrai be galo ja džiaugiamės ir visų laukiame čia pasisvečiuojant. Šioje studijoje mes kuriame dekoro kompozicijas, esame gražiai išsidėlioję visą inventorių, planuojame čia susitikimus su mūsų klientais ir darome kūrybines dirbtuves.


Ir pabaigai papasakokit kokį nors linksmą įvykį iš savo darbo.

Istorijų iš mūsų praktikos turime įvairių, labai ilgai truktų viską prisiminti, bet galime papasakoti apie linksmuosius mūsų pasikrovimus. Kiekvienoms vestuvėms turime pasikrauti savo automobilį visu inventoriumi ir dar florisčių puokštėmis. Tad mūsų darbas iš vakaro dažnai tampa lego dėliojimu, kažkuo panašiu į visiems gerai žinomą žaidimą Tetris. Beveik kaskart sulaukiame pastabų iš draugų ar net nepažįstamų praeivių, kad čia viskas tikrai netilps, kad per daug prisigalvojam, tačiau kaskart nustebiname abejojančius, kartais ir pačios save - viskas visada telpa, tad ir automobilį guminuku vadinu. Na o talpinant florisčių puokštes ar skintas gėles būnam itin atsagios, saugome tą grožį, taip viską dėliojame, kad tik nejudėtų važiuojant. Ne kartą yra tekę į šventės vietą keliauti su pilnai uždengtais langais o ir asistentė priekyje sėdėdama kartkartėmis laikė puokštę, kuri pilnai ją uždengė. Tikrai vaizdas buvo be galo juokingas, bet ko tik nepadarysi, kad pilnai išpildytume jaunųjų dekoro troškimus.