Trumpai prisistatysiu, kad žinotumėte, kas slepiasi už kameros :)


Su fotoaparatu susidraugavau 2012 metais ir labai džiaugiuosi, jog mano fotografijos buvo pripažintos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kur buvo publikuotos tokiuose tinklaraščiuose, kaip Green Wedding Shoes, Wandering Weddings, Two Secret Wows! Mano nuotraukose, ko gero, matosi, jog man patinka gamta, ežerai, upės, saulėlydžiai ir nuotykių ištroškusios poros. Esu ta fotografė, kuri akimirkoje ieško emocijos, artumo, jaukumo bei paprastumo. Mano akis mato spalvotai ir romantiškai.

Pats fotografavimo procesas labai paprastas - aš tiesiog padedu jums atsiskleisti ir būti savimi, pasufleruoju, ką daryti, jei pasimetate prieš kamerą, pakoreguoju veiksmą taip, kad ant jūsų kristų gražiausia šviesa. Fotosesijos dieną tampu geriausia drauge, kuri nuoširdžiai nori papasakoti jūsų istoriją kaip įmanoma gražiausiai.

Kiekvienos vestuvės man yra pačios svarbiausios, neatsižvelgiant nei į jų dydį, nei į jų trukmę.

Nors labai dažnai su savo klientais susitinku gyvai tik per vestuves, mes labai greitai susidraugaujame ir bendraujame taip, tarsi būtume puikūs bičiulai. 

KELETAS FAKTŲ

 • Fotografuoju Canon technika.
 • Esu ištekėjusi, su vyru ir dukrele Aiste gyvename už Vilniaus gražioje vietoje prie upės. 
 • Daugiau nei 4 metus teko dirbti teisinį darbą. Vis tik net ir tada, kai fotografija buvo tik papildoma veikla, ji visada buvo šalia - fotografavau kolegų portretus, darbo vakarėlius, o laisvu laiku mokiausi fotografijos iš kitų fotografų tiek gyvai, tiek per nuotolį, nardžiau interneto platybėse ir, kaip aš vadinu, tiesiog paskendau Google, Youtube ir Creative Live pasauliniame fotografijos universitete.
 • 2011 metais būdama verslo teisės magistro studentė pagal mainų programą išvykau studijuoti į Paryžių. Ten pragyvenau beveik pusmetį, o laikas Paryžiuje padarė labai didelę įtaką mano kūrybai. ​​​Žvelgdama į savo darbus suvokiau, kad bet kokioje aplinkoje ieškau estitikos, stlingumo ir grakštumo.​
 • Kasdien stengiuosi vadovautis Volto Disnėjaus mintimi "JEIGU JŪS GALITE APIE TAI SVAJOTI, TAI JŪS GALITE TAI PADARYTI."
 • Fotografuoju nuo 2012 metų, ir per tą laiką jų teko įamžinti daugiau nei 200 meilės istorijų. Fotografuodama stengiuosi atskleisti natūralias emocijas, ieškau estetikos kompozicijoje, myliu spalvas! 
 • Patinka katės ir jų jaukus murkimas 
 • Jau 16 metų esu vegetarė (nemėgstu mėsos, žuvies ir kiaušinių), bet su draugais, valgančiais šiuos patiekalus, sutariu kuo puikiausiai ir netgi galėčiau jiems iškepti kepsnį ! 
 • 8 metus žaidžiau rankinį už Alytaus bei Lietuvos komandas, o vasaras leidau krepšinio aikštelėje 
 • Be lietuvių, anglų bei rusų kalbų, galiu susikalbėti prancūziškai, o visai neseniai atradau, kad galiu šia kalba mokytis iš geriausių prancūzų fotografų per Youtube :)
 • Patinka bendradarbiauti su teigiamais ir motyvuotais žmonėmis, kurie kaip ir aš pati, aktyviai siekia kurti grožį.

PUBLIKACIJOS