Turite klausimŲ?

Žemiau dalinuosi atsakymais į dažniausiai klientų užduodamus klausimus

Dažnai užduodami klausimai

Kuriame mieste fotografuojate?

Gyvenu Vilniuje, tačiau mielai fotografuoju visoje Lietuvoje, tiesiog prisideda kelionės išlaidos.

Kiek laiko fotografuojate?

Fotografuoju nuo 2012 metų. Per tą laiką teko įamžinti daugiau nei 200 vestuvių ir porų meilės įstorijų.

Ar fotografuojate vestuves užsienyje?

Su džiaugsmu atvyksiu ten, kur mane pakviesite! Fotografavimo užsienyje sąlygos aptariamos individualiai.

Kaip užsisakyti paslaugas?

Labai paprasta! Tiesiog susisiekite, trumpai papasakokite apie savo vestuves, ir pasiteiraukite, ar mano kalendoriuje Jūsų data vis dar laisva. Pasikalbėsime, patarsiu, kuris iš mano siūlomų kainų paketų geriausiai atitiktų Jūsų poreikius, tuomet pasirašoma sutartis.

Kokio dydžio yra rezervavimo mokestis. Ar jis grąžinamas?

Rezervavimo mokestis yra 20 procentų. Atšaukus rezervaciją, rezervavimo mokestis nėra grąžinamas.

Kada turėsime sumokėti likusią sumą už paslaugas?

Likusi suma sumokama ne vėliau nei per 2 darbo dienas po vestuvių.

Kas bus tuo atveju, jei dėl COVID19 nebus galimybės švęsti mūsų vestuvių?

Tokiu atveju, jei dėl COVID19 susijusių teisės aktuose numatytų apribojimų negalės vykti jūsų šventė ir nuspręsite perkelti savo vestuvių datą, o aš tai naujai datai būsiu laisva, tiesiog perkelsime rezervavimo mokestį naujai datai. Taip pat, jei datos neperkelsite, bet jūsų pasirinktas paketas nebeatitiks jūsų poreikių, galėsime jį peržiūrėti ir sumažinti kainą.

Koks paprastai būna procesas užsisakius paslaugas? Ar galime su jumis eigoje pasitarti?

Būsiu jūsų vestuvių planavimo draugė. Jums negailėsiu savo laiko, mielai susitiksiu puodeliui kavos ar online pokalbiui, kartu planuosime, į mane visada galėsite kreiptis, jei kils klausimų. Stengiuosi į žinutes atsakyti kaip galima greičiau, nes man svarbu pažinti Jus ir užmegzti ryšį. Bendrausime tiek, kiek jums reikės.

Kada gausime savo vestuvių nuotraukas?

Vestuvių online galeriją gausite ne vėliau nei per 5 mėnesius po vestuvių dienos. Jei tuokiatės sezono pradžioje (balandį ar gegužę), nuotraukas gausite kur kas greičiau, nes Jūsų vestuvių nuotraukos bus retušuojamos iškart, nelaukiant eilės, kuri paprastai pati ilgiausia būna rudenį.

Kada gausime savo vestuvių nuotraukų albumą?

Ne vėliau nei per vieną mėnesį nuo galutinio albumo dizaino suderinimo.

Ar galiu dėl albumo įsigyjimo apsispręsti po vestuvių?

Žinoma! Nemažai klientų užsisako vestuvių albumus Kalėdoms ar pirmųjų metinių proga.

Kiek nuotraukų gausime?

Fotografuojant 8 valandas gausite ne mažiau nei 300 retušuotų nuotraukų originaliu ir sumažintu formatu. Nuotraukų kiekis priklauso nuo fotografavimo laiko, šventės dinamikos, svečių kiekio, kokie yra jūsų prioritetai. Atiduodu visas nuotraukas, kurios gavosi kokybiškos ir perteikia dienos istoriją, tad jų įprastai būna gerokai daugiau nei numatytas minimumas.

Ar visos nuotraukos, kurias gausime, bus retušuojamos?

Taip, visos nuotraukos bus retušuojamos pagal mano stilių, kokį matote mano svetainėje. Retušavimas apima spalvų korekcijas, kontrastą, kompoziciją, šviesumą ir pan. Stilius orientuotas į natūralumą. Koreguojant nuotraukas neatliekamos fotomanipuliacijos, nekeičiamos kūno formos, netaisomas makiažas, šukuosenos, nelyginami ir nevalomi drabužiai, neatliekamas odos “beauty” retušavimas ir kt.

Mes nemėgstame pozuoti ir norėtume, kad mūsų vestuvių nuotraukose būtų užfiksuotos natūralios, o ne suvaidintos emocijos.

Mano požiūris toks pats, tad galite būti ramūs, jog savo vestuvių nuotraukose atrodysite natūraliai, o pati fotosesija nebus varginanti. Nemažai akimirkų fiksuoju nematomai ir netrukdydama šventės eigai. Per jūsų poros fotosesiją jūs smagiai leisite laiką, o aš ieškodama gražiausios šviesos ir rakursų fiksuosiu gražiausias akimirkas. Jei prireiks, patarsiu, ką daryti ar kur dėti rankas, kalbinsiu jus ir pasakosiu įvairias istorijas, kad jums būtų lengviau įsijausti. Fotografuositės tik tiek, kiek patys norėsite.

Ar fotografuojate tik dideles vestuves ar ir mažas?

Kiekvienos vestuvės man yra pačios svarbiausios, neatsižvelgiant nei į jų dydį, nei į jų trukmę.

Ar daugiau fotografuojate natūralioje šviesoje ar su blykste?

Man labai patinka natūrali šviesa, kuri padeda išsaugoti akimirkos nuotaiką ir atmosferą. Visada ieškau gražiausios šviesos, ypač vidudienį, kai sąlygos fotografavimui lauke būna sudėtingesnės. Blykstę naudoju tuomet, kai yra nepalankus apšvietimas, ypač vakarinėje dalyje.

Ar fotografuojate viena ar su antru fotografu? Ar turite asistentą?

Paprastai dirbu viena, tačiau, jei dėl vestuvių apimties, žmonių skaičiaus ar trukmės vieno fotografo būtų per mažai, visada yra galimybė už papildomą mokestį jūsų šventėje turėti 2 ar net 3 fotografus. Kartais dirbu su asistentu ir apie tai jus informuosiu iš anksto.

Mes nenorėtume, kad visos mūsų vestuvių nuotraukos būtų publikuojamos. Ar tai nebus problema?

Tai tikrai nėra problema. Suprantu jūsų nerimą. Nuraminimui pasakysiu, kad tik mažą dalį savo fotografuotų vestuvių nuotraukų nusprendžiu įkelti į viešą erdvę, nes vertinu klientų privatumą. Jei ir įkeliu kažkiek nuotraukų, tai tik įdomesnes ir kurios geriausiai atspindi mano fotografijos stilių. Kaip ir kokia apimtimi vyksta publikavimas galite pamatyti mano socialiniuose tinkluose bei svetainėje. Jei jums šis klausimas yra itin svarbus, visada galime susitarti, kad prieš keldama kažkurias jūsų vestuvių nuotraukas, tai suderinsiu su jumis iš anksto.

Ar teko kada nors neatvykti į vestuves?

Dar nėra to buvę ir tikiuosi, kad nebus. Tačiau, jei taip nutiktų, galite būti tikri, kad be fotografo neliksite.

Nesame tikri, kuriam laikui mums reikalingas fotografas

Šiek tiek pasidalinsiu įžvalgomis dėl dienos plano ir kiek jums laiko reikėtų fotografo. Tinkamai susidėliojus planą 10 valandų tikrai turėtų pakakti užfiksuoti visą dienos istoriją ir esminius dienos momentus - tokius kaip pasiruošimas, ceremonija, fotosesija, sveikinimai, laisvas bendravimas, torto pjovimas, pirmasis šokis, puokštės metimas, šiek tiek vakarėlio ir, žinoma, vakaro kulminacija.

Ar fotografuojate iš drono?

Taip, esant palankioms sąlygoms visada padarome keletą nuotraukų ir iš drono.

Ką daryti, jei turiu papildomų klausimų?

Tiesiog susisiekite jums patogiu būdu šioje svetainėje nurodytais kontaktais.