kokybiškas makiažas yra labai svarbus fotosesijos sėkmei, nes visas procesas prasideda dar vizažistės kėdėje, kuomet nusiteikiama tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai būsimai fotosesijai. Mano patirtis rodo, jog, kai su atliktu makiažu moteris jaučiasi gražesnė nei įprastai, o svarbiausia - vis dar savimi, tuomet į fotosesiją ji atvyksta puikios nuotaikos ir būna kur kas labiau atsipalaidavusi prieš objektyvą.

Man labai patinka gaivūs ir natūralūs makiažai, tad, jei norite tiek per savo vestuves ar fotosesiją, tiek nuotraukose atrodyti gražiai ir natūraliai, šis man asmeniškai patinkančių puikių makiažo meistrių iš Vilniaus sąrašas jums tikrai pravers. Kad ir kurią iš jų pasirinksite, visos šios meistrės yra puikios savo srities profesionalės, o sąrašas yra pateiktas visiškai atsitiktine tvarka. Šio įrašo pabaigoje dalinuosi vertingais patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis makiažo meistrę ir darantis vestuvinį makiažą.

Jei profesionalus makiažas jūsų gyvenime retenybė ar netgi planuojate tokį daryti pirmą kartą, tuomet išsirinkti žmogų, kuriam patikėsite atlikti savo vestuvinį makiažą, gali būti tikrai nelengva ir streso kupina užduotis.

PATARIMAI, Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS MAKIAŽO MEISTRĘ IR DARANTIS vestuvinį MAKIAŽĄ:

 1. Rinkitės patyrusią specialistę, kuri naudoja kokybiškas priemones, nes vestuvinis makiažas turės atlaikyti visą emocijų kupiną dieną!
 2. Galite savo vizažistei parodyti keletą patikusių makiažo pavyzdžių, tuomet ji geriau galės įvertinti jūsų norus, taip pat tai, kas jums patinka. 
 3. Būtinai užsisakykite bandomąjį makiažą. Bandomasis makiažas yra gerai dėl kelių priežasčių - makiažo meistrė išsiaiškins jūsų norus ir lūkesčius, įvertins jūsų odos savybes, galės geriau parinkti tinkamas priemones.
 4. Inga Narmontė pataria bandomajam makiažui apsirengti baltą palaidinę bei atsinešti numatytus papuošalus, kad lengviau galėtumėte įsivaizduoti, kaip atrodys įvaizdis su vestuvine suknele.
 5. Bandomąjį makiažą geriausia darytis pirmoje dienos pusėje, kad su juo būtumėte visą dieną ir galėtumėte įvertinti, kaip jis laikosi ir kaip jaučiatės.
 6. Suderinusi bandomojo makiažo datą su priešvestuvinės fotosesijos data, galėsite įvertinti, kaip jūsų makiažas atrodo nuotraukose ir, jei prireiktų, galėsite vestuvinių dieną padaryti nedidelius pakeitimus, kad atrodytumėte dar nuostabiau (pavyzdžiui, šiek tiek paryškinti lūpas ar akis).  
 7. Jei neplanuojate priešvestuvinės fotosesijos, pasidarykite bent keletą nuotraukų telefonu - iš nuotraukų galėsite geriau įvertinti, ar rezultatas jums patinka. Tik būtinai fotografuokitės dienos šviesoje ir/ar prie vizažo lempos. Paprastai makiažo meistrės yra įgudusios kokybiškai nufotografuoti ir telefonu, tad nesidrovėkite paprašyti.
 8. Jei rezultatas ne iki galo patinka, nuoširdžiai pasakykite savo makiažo meistrei, kas jums kelia nerimą. Atvira komunikacija ir bendradarbiavimas labai svarbu, o tobulam įvaizdžiui išgauti kartais reikia šiek tiek daugiau kantrybės. Juo labiau, kad patyrusi makiažo meistrė gali lengvai pakoreguoti savo atliktą makiažą. Didelė klaida makiažą taisyti pačiai.
 9. Jei manote, kad vis tik norėtumėte kitokio makiažo, neskubėkite keisti makiažo meistrės, geriau užsisakykite dar vieną bandomajį makiažą. Tačiau svarbu, jog bandomasis makiažas būtų atliktas likus pakankamai laiko iki vestuvių! 
 10. Makiažo meistrė Justė Žongailaitė pataria į bandomąjį makiažą atsinešti įvaizdžio nuotraukų - puokštės, suknelės, aksesuarų, šukuosenos, jaunikio kostiumo ir pan.
 11. Taip pat Justė pataria nedaryti naujų ar agresyvių kosmetologinių procedūrų likus mėnesiui iki vestuvių, nedeginti per daug kūno, ypač veido saulėje, vestuvių dienai nekeisti radikaliai plaukų spalvos, o makiažo dieną nedėvėti rūbų aukštu kaklu.
 12. Patartina 1-2 dienas prieš makiažą pasidaryti švelnų veido pilingą, padrėkinti odą.
 13. Justė pataria vestuvių dieną turėti kompaktinės pudros, maskuoklį, lūpdažį, anglies servetėlių, jei oda mišri ar riebi.
 14. Ugnė Ežerinskaitė pabrėžia, kad renkantis makiažo meistrę, patartina atsižvelgti į jos stilistiką, ar tai, ką ji daro, ką komunikuoja yra jums artima. Taip pat, jei matosi, jog vizažistė daro tik švelnius makiažus, jai gali būti iššūkis padaryti ryškų makiažą ir atvirkščiai.
 15. Na, ir vienas iš svarbiausių dalykų, pasirinkite tokią makiažo meistrę, su kuria jums gera bendrauti, nes jos buvimas šalia vestuvių rytą turi jus gerai nuteikti, o ne kelti stresą.