Vestuvių vieta yra vienas svarbiausių dalykų planuojant vestuves. Šiame įraše dalinuosi jaukių vestuvių vietų Vilniuje ar netoli jo rekomendacijomis. Vestuvių vietos labai skirtingos, tačiau visas jas vienija tai, kad jų lokacija leidžia jauniesiems dieną susiplanuoti taip, kad vestuvės vyktų vienoje vietoje.

FOOD IN THE WOOD

Food in the Wood - tai viena gražiausių ir magiškiausių vestuvių vietų Vilniaus apylinkėse. Tai vieta, į kurią visada norisi sugrįžti - tiek dėl jos svetingų šeimininkų, tiek dėl skanaus maisto, tiek dėl jos lokacijos, o labiausiai, žinoma, dėl akį glostančių vaizdų. Čia galima tiek susituokti, tiek pasifotografuoti, tiek smagiai atšvęsti ir, žinoma, skaniai pavalgyti. Pačios Food in the Wood apylinkės yra puikios fotosesijai - visai netoliese teka upelis, šalia yra eglynas, nuostabios pievos bei piliakalnis. Ypač gražu per saulėlydį. Food in the Wood yra vos 10 minučių kelio nuo Kernavės, tad, jei norisi paįvairinti fotosesiją, galima ilgai neužtrunkant nuvykti iki Kernavės piliakalnių ar apžvalgos aikštelės pavadinimu Baltas kalnas. Vakare išryškėjančios lemputės, nuostabus dekoras ir žvakių šviesa šventės dalyvius nukels į jaukią pasaką.

SKEIVILLE

Visai šalia Vilniaus įsikūrusi nerealaus grožio vieta Skeiville - nuostabi vieta švesti vidutinio dydžio vestuves su nakvyne. Savita tikrų tikriausią Siciliją primenanti architektūra, jos pavadinimais pakrikštyti miegamieji, vynuogių krūmai, motoroleriai, kabantys skalbiniai, styrantys laidai, jaukios lemputės virš šokių aikštelės nepaliks abejingų. Šios vietos šeimininkai kurdami visą aplinką įdėjo daug širdies. Skeiville ypatinga tuo, kad joje galima pradėti ir užbaigti šventę neiškėlus kojos iš teritorijos, mėgautis kiekviena akimirka, visada būti tarp mylimų žmonių, užkąsti ir atsigerti kada norisi, ir tikrąją to žodžio prasme - švęsti! Jokio lėkimo, laiko leidimo automobilyje, nes pasiruošimas, ceremonija, fotosesija, šventinė vakarienė bei griausmingas vakarėlis gali vykti vienoje vietoje! 

LA BOHEME

Pačioje Vilniaus širdyje istoriniuose vienuolyno skliautuose įsikūręs vyno restoranas La Boheme - dar viena išskirtinė vieta švęsti miesto vestuves. La Boheme savo unikalumu sužavės tuos, kuriems svarbu autentika, jaukumas, geras maistas ir skanus vynas. Šio restorano privalumas tas, kad vestuvėms galima išsinuomoti visas jo erdves - tiek viduje, tiek lauke. Tai puiki vieta norintiems ne tik atšvęsti, bet ten ir susituokti. Ypač tam puikiai tinka didžioji menė. Patalpoms daug jaukumo priduos lempučių dekoras ir žvakės. Dėl puikios La Boheme lokacijos, visai netoliese gali vykti ir jaunųjų vestuvinė fotosesija, tad norintiems kuo daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais, šis variantas tikrai patiks. 

kupolas renginiams

Kupolas renginiams - tai išskirtinė ir kiek netradicinė vestuvių šventimo vieta visai šalia Vilniaus, po stikliniu kupolu. Didelis šios vietos lokacijos pliusas yra tas, kad nuo jos labai netoli iki itin fotogeniško Kairėnų botanikos sodo, puikiai tinkančio jaunųjų vestuvinei fotosesijai. Vieta skirta vestuvėms net iki 100 žmonių, kurie galės jaukiai įsitaisyti prie apvalių stalų. Pagrindinėje erdvėje labai patogioje vietoje gali įsikurti barmenai, DJ bei gyvo garso grupės, o tikrai erdvioje šokių aikštelėje vakarėlis garantuotas. Šalia kupolo yra nedidelis tvenkinys, po kurį jaunieji iš anksto susitarę gali pasiirstyti valtimi ir taip paįvairinti savo vestuvinį nuotraukų albumą. Personalas itin paslaugus ir profesionalus, turi savo rekomenduojamų tiekėjų sąrašus, tad galite būti tikri, kad pasiruošime vestuvėms būsite patikimose rankose. 

TASTE MAP

Vilniaus Sapiegų parke įsikūręs restoranas Taste Map - dar viena įdomi vieta miesto vestuvėms, kai norisi pabėgti nuo šurmulio, tačiau vestuves švęsti mieste. Restoranui priklauso vidinis kiemas, dengta lemputėmis puošta terasa bei moderni ir nestandartinė vidaus erdvė. Ši vieta puikiai tiks vienos dienos vestuvėms pačių artimiausių žmonių apsuptyje. Erdvės tinkamos tiek ceremonijai, tiek šventiniams pietums, tiek vakarėliui, o visai šalia esantis parkas - puiki vieta fotosesijai. 

MIESTO LABORATORIJA 

Tame pačiame Vilniaus Sapiegų parke įsikūrusi Miesto laboratorija - nestandartinė erdvė modernioms vestuvėms. Restorane rasite daug įdomių pačių šeimininkų rankomis padarytų baldų bei įvairių retro stiliaus daiktų, prikeltų antram gyvenimui, kurie puikiai pasitarnaus dekorui. Ši vieta puikiai tiks poroms, vertinančioms tvarumą, urbanizmą. Pasitelkus papildomą apšvietimą, Miesto laboratorijos erdvėse galima sukurti itin spalvingą šventę. Erdvės tinkamos tiek ceremonijai, tiek vakarėliui, o visai šalia esantis parkas - puiki vieta fotosesijai.

TONY RESORT POBUVIŲ NAMAS "MIŠKAS"

Anupriškių pušyne, įsikūrusiame visai netoli Vilniaus, rasite Tony Resort pobūvių namą "Miškas", kuris turi 130 kv.m terasą, kuri pastačius skaidrų paviljoną, gali tapti pagrindine šventės vieta, kai norisi švęsti gamtos apsuptyje. Ši vieta puikiai tinka švęsti vidutinio dydžio vestuves su nakvyne. Kadangi vestuvių diena pralekia labai greitai, didelis šios vietos privalumas tas, kad čia galima tiek pasiruošti, tiek susituokti, tiek pasifotografuoti, tiek ir atšvęsti. Gamtos mylėtojai, ypač tie, kurie neabejingi miško grožiui, tikrai įvertins šios vietos privalumus.

INFORMACIJA NUOLAT PILDOMA