Simona ir Julius - tai buvo ta pora, kuri nuo pat pirmo laiško pavergė mano širdį, o susitikus gyvai viskas vyko taip natūraliai tarsi fotografuočiau bičiulius. Visada gera dirbti, kai klientai pasitiki ir bendradarbiauja, tada ir rezultatas būn toks, kuris džiugins dar ilgus metus.


Ši pora savo bohemiško stiliaus vestuvėms pasirinko nuostabią vietą - istorija ir jaukumu alsuojantis Babtyno dvaras yra nuostabus pasirinkimas švęsti vestuves dėl kelių priežasčių - patogaus privažiavimo, autentiškos architektūros ir interjero, puikaus maisto ir aukšto lygio aptarnavimo, tačiau labiausiai dėl jo universalumo - ten galima ne tik pradėti vestuvių dieną nuo jaunųjų apsirengimo, tačiau ir suorganizuoti išvykstamąją ceremoniją, pasifotografuoti, atšvęsti ir išsimiegojus jaukiai sutikti rytą. Būtent tokį formatą savo vestuvėms ir pasitiko Simona su Juliumi. Savo vestuvių dieną jie pradėjo apsirengdami skirtinguose kambariuose, vėliau įvyko jų pirmasis pasimatymas prieš ceremoniją, kuri vyko vos už kelių žingsnių prie vijokliais pasidabinusios trikampės kelių dešimčių metrų arkos. Tiek ceremonijos, tiek šventės vietą dekoravo nuostabios merginos iš Lovely decor. Jos labai gerai perprato Simonos ir Juliaus viziją, o dekoras neužgožė pačio Babtyno dvaro grožio. Po ceremonijos ir svečių sveikinimų su pora ir filmuotojų komanda Dusty Lens valandėlei palikome svečius, per kurią pora pasifotografavo ir pabuvo vienas kito draugijoje išnaudojant erdves visai šalia dvaro. O fotosesijos pabaigoje laukė labai jaudinanti akimirka, kai ant Papielių piliakalnio, esančio už kilometro nuo pačio dvaro, Simona su Juliumi skaitė vienas kitam parašytus laiškus. Koks jautrus ir asmeniškas tai buvo momentas! Jaučiuosi pakylėta, kai nuostabios poros mane pakviečia įamžinti jų meilę, jų tikrumą, jų ryšį - tokį, koks yra realybėje, kai niekas nemato. Jokios vaidybos, jokio pozavimo, tik tai, kas tikra - būtent šie dalykai mano širdį visada priverčia plakti smarkiau!


Kadangi viskas vyko vienoje vietoje, tai pora galėjo gana greitai sugrįžti pas savo svečius ir pradėti švęsti. O vakarėlis buvo tikrai geras, nes po jaunųjų šokio tikrą fiestą užkūrė gyvo garso grupė DiscoVery.


Ir dar! Vienas didžiausių privalumų, kodėl verta pasilikti fotografą ir vakarinei daliai, tai tie trumpi romantiški poros pabėgimai keletui kadrų saulėlydžio ar lempučių šviesoje. Jau įsivaizduoju, kaip gražiai ši nuotrauka atrodys vestuvių albume atspausdinta dideliu formatu!

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

KOMANDA:

Vestuvių vieta: Babtyno dvaras

Dekoras ir floristika Lovely decor

Suknelė ir peniuaras D’dress vestuvių mados ir stiliaus studija

Vestuvinė šukuosena Milita Dilytė

Vestuvinis makiažas MAKE-UP BY RAMINTE

Filmuotojų komanda Dusty Lens

Gyvo garso grupė DiscoVery

Vedėjas Vilius Regalas

DAUGIAU MEILĖS ISTORIJŲ