Vestuvės yra vienas įspūdingiausių ir laukiaumiausių įvykių gyvenime, tad ko gero, kiekviena pora svajoja apie tokią vestuvių dieną, kuri būtų kupina vien tik geriausių emocijų, jokio streso ir įtampos, o nuotraukos atimtų žadą. Gal todėl vis populiariau tampa tuoktis svetur - Italijoje, Tailande, Maljorkoje ar Kipre kartu su pačiais artimiausiais žmonėmis ar tik dviese - niekur neskubant, gurkšnojant Prosecco ar lengvą Mochito. Susidarė toks įspūdis, kad apie tokią šventę Lietuvoje pagalvoja vos viena kita pora. ​Teko nufotografuoti labai daug vestuvių ir dauguma jų vyksta pagal tą patį scenarijų - grožio salonas, viešbutis ar skirtingi namai, apsirengimas šventiniais rūbais skubant, nes nerimaujama, ar pavyks suspėti laiku į ceremoniją dėl kamščių ar nepatogaus parkavimo, tuomet vienų jaunųjų kelių valandų fotosesija paliekant visus svečius laukti. Maža to, labai daug laiko praleidžiama automobilyje vykstant iš vienos vietos į kitą. Dažnai vėluojama (kas jau tapo norma) sugrįžti po fotosesijos į šventės vietą, kur jaunųjų laukia ilgas fotografavimasis su svečiais, karštas patiekalas tik 19 ar 20 valandą! Ir tokiu būdu taip ilgai ir kruopščiai planuota šventė virsta bėgimu, dažnai tuščiu pilvu nuo 6 ryto, nes tiesiog nėra kada pavalgyti ir atsigerti. Kam tiek streso ir skubėjimo?

Mano manymu, galėtų būti visai kitaip! Juk Lietuvoje yra tiek daug gražių vietų su nakvyne, kur galima pradėti ir užbaigti šventę neiškėlus kojos iš teritorijos, mėgautis kiekviena akimirka, visada būti tarp mylimų žmonių, užkąsti ir atsigerti kada norisi, ir tikrąją to žodžio prasme, Š V Ę S T I! Jokio lėkimo, laiko leidimo automobilyje ar bereikalingo organizavimo, transporto nuomos, nes tiek PASIRUOŠIMAS, tiek CEREMONIJA, tiek FOTOSESIJA, tiek šventinė VAKARIENĖ ir griausmingas VAKARĖLIS vykstų vienoje vietoje! O, jei dar šventės planavimu, dekoru ir koordinavimu paskiriami tuo profesionaliai užsiimantys žmonės, tai diena turėtų tapti daug smagesnė, nes visi organizaciniai rūpesčiai neslėgtų pečių. Ne jaunieji ar jų artimieji rūpinsis tokiais klausimais, ar atvažiavo tortas, ar stalo kortelės sudėliotos taip, kaip turėtų, kur dėti gėles ir dovanas, ar visi svečiai pavalgė.

Šią mintį vizualiai įgyvendinti norėjau jau pora metų, o aplankiusi visai šalia Vilniaus įsikūrusią nerealaus grožio vietą Skeiville, supratau, kad ši vieta tam tinka idealiai. Ten būdamas pasijunti tarsi būtum Sicilijoje. Savita tikrų tikriausią Siciliją primenanti architektūra, jos pavadinimais pakrikštyti miegamieji, vynuogių krūmai, motoroleriai, kabantys skalbiniai, styrantys laidai, laisvai vaikštinėjantys mieli katinai ir jaukios lemputės virš šokių aikštelės. Būtinai ten apsilankykite ir patys įsitikinsite, jog šios vietos šeimininkai kurdami visą aplinką įdėjo be galo daug širdies. Ten tiek daug autentiškų daiktų, parvežtų iš svetur ir radusių savo vietą šioje nuostabioje viloje.

FOTOFILMAS

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

DAUGIAU MEILĖS ISTORIJŲ