Kaip jau minėjau kitame savo įraše, kur dalinausi Lauksminos ir Audriaus priešvestuvinės fotosesijos akimirkomis, ši pora itin įvairiapusiška ir spalvinga.

Jų pomėgių spektras kaip tikrų tirkiausia vaivorykštė - nuo romantiškai malonių pasisėdėjimų tik dviese iki tematinių vakarėlių ir originalių pramogų su daugybe draugų. Jie dievina stalo žaidimus, Lauksmina vis dar tiki vienaragiais, neįsivaizduoja gyvenimo be ANIME, o Audrius, kurį visiškai drąsiai galima pakrikštyti vakarėlių siela, išgirdęs, kad aš vis dar nesu mačiusi STAR WARS, rimtai susirūpino ir pasitikrino, ar nesapnuoja. Jų vestuvės man buvo labai ypatingos dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, tai tiek Lauksmina, tiek Audrius yra mano labai geri daugai, su kuriais esu pažįstama daugiau nei 10 metų. Tad, kai sužinojau, kad būtent man jie nusprendė patikėti savo taip kruopščiai planuotos šventės įamžinimą, labai apsidžiaugiau. Prisipažinsiu, jog kažkodėl jaudinausi daug labiau nei per įprastas vestuves. Be to, jų šventėje dalyvavo nemažai mūsų bendrų draugų, tad iš dalies tą dieną ne tik darbavausi, tačiau ir švenčiau kartu su visais - man buvo paruošta vieta prie stalo, kartu šokau ir dainavau - iš esmės, man tai buvo tobulas derinys, nes galėjau ir fotografuoti, ir linksmintis.


Jų šventė buvo originali, savita ir be galo nuoširdi nuo pat ryto - ceremonijai, kuri vyko gamtos apsuptyje ant Stirnių piliakalnio, abu pasipuošė archeologiniais rūbais, Lauksminos sesės padėjo jai pasipuošti ir nupynė vainiką. Jaunikis, atvykęs pas nuotaką į namus, pasveikino ją įteikdamas gintarinį žiedą. Namuose skambėjo muzika, o abu jaunieji į ceremoniją buvo išlydėti su šokiais ir plojimais. Piliakalnį papuošė Lauksminos sesės ir draugai, kurie į aukštumas užnešė daug daiktų ir nupynė labai gražią arką. Ceremonijoje dalyvavo svečių iš įvairiausių pasaulio šalių, o po ceremonijos jaukią atmosferą gyva muzika padėjo sukurti Lauksminos sesuo Dominyka, kuri dainavo, bei draugai Albertas ir Antanas, kurie grojo gitara ir smuiku. Svečius jaunieji vaišino tradiciniais lietuviškai gardėsiais - midumi, varškės sūriu, skruzdėlynu ir šakočiu. Jaunieji prašė, kad atvykę svečiai padovanotų po LEGO kaladėlę, nes tai dar viena jų aistra. Kaip vėliau sužinojau, kažkas iš svečių padovanojo tikrų tikriausią LEGO Star Wars kosminį laivą, kurį pastatyti užtruko ne vieną valandą! Šventės dekoras buvo ypatingas ir labai įvairus, atspindėjęs daugelį jų pomėgių - nuo stalo žaidimų iki mėgstamiausių filmų ar herojų. Dekoratorė Vaiva prisipažino, kad toks dekoras buvo didelis iššūkis, tačiau jaunieji buvo labai laimingi ir patenkinti rezultatu. Dekore nebuvo gyvų gėlių. Vietoje to stalai buvo papuošti popierinėmis gėlėmis. Netgi ir nuotakos puokštė, kurią vakarinėje dalyje turėjo Lauksmina, buvo iš popieriaus! Vakarinei daliai jaunieji persirengė į kiek tradiciškesnius rūbus. Kadangi abu yra lindy hop mėgėjai, tai Lauksminos suknelė buvo trumputė, kad netrukdytų vestuviniam itin judriam jaunųjų šokiui. Tiesa, Lauksminos tėtis irgi neatsiliko ir pašokdino dukrą lindy hop ritmu net kelis šokius! Šventės tortai (BŪTENT - TORTAI!) buvo taip pat ypatingi - Lauksminos tortas buvo dekoruotas vienaragiais, o štai Audriaus - jo mėgstamiausio pistacijų skonio atrodė kaip Pacman kompiuterinio žaidimo arena. Apie šią šventę galima dar daug daug rašyti, bet geriau vieną kartą pamatyti negu šimtą kartų išgirsti, tad kviečiu pasidairyti po jų vestuvių galeriją. Smagaus!

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

DAUGIAU MEILĖS ISTORIJŲ