Kas tas boho mano akimis? Visų pirma, tai laisvė būti savimi, lengvumas, paprastumas, nevaržanti apranga, patogi avalynė, švelnus nuotakos makiažas, kurio guru yra Justė Make Up, romantiška šukuosena, kurią savo profesionaliomis rankomis bet kokiai nuotakai gali sukurti Anzelika Chadys Romanovska, skoningas dekoras ir saikingas gėlių kiekis! 

Ir iš tiesų, jei kalbėsime apie saiką ir skonį floristikoje, tai - Ieva iš GRAŽIOS VESTUVĖS bus tas žmogus, kuris išpildys jūsų viziją 100 procentų. Esu labai dėkinga visai komandai - o ypač Chestnut In The Pocket merginoms, kurios perprato mano idėją nuo pirmos žinutės ir pasirūpino visu dekoru! Fotosesija idėjinė, todėl leidom sau paeksperimentuoti ir sukurti net du ceremonijos arkos įvaizdžius, o nuotaka pasipuošė trimis suknelėmis. Lengvai modifikavom ir jaunikio aprangą, tad labai tikimės, jog galbūt šiose nuotraukose atrasite šiek tiek įkvėpimo ir jūs!

Ir dar - patogi suknelė ir avalynė yra tai, kas leis laisvai judėti šventės dieną ir jaustis lengvai. Juk nenorite kiekviename žingsnyje galvoti kaip čia neužsikabinus už visų tiulio sluoksnių! Bet kokiu atveju - boho nėra jokių taisyklių, tad jei jums patogiausia avalynė būti basomis - PIRMYN!


Labai smagu, kad ir šią fotosesiją filmavo Darius Films, kurio video galite pasižiūrėti čia.

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

DAUGIAU MEILĖS ISTORIJŲ