Ech, kaip man patinka vestuvių šventės po atviru dangumi! O jums?  


Nors jau buvo gegužės pradžia, projekto dieną oras mūsų komandos tikrai nelepino - buvo vos 8 laipsniai šilumos, pūtė stiprus vėjas, o danguje sukiojosi tiršti debesys, iš kurių vis gaudavome lietaus. Nepaisant visko, savo srities profesionalai, kurie atvažiavo šimtus kilomentrų į projekto vietą buvo nusiteikę labai pozityviai ir darbingai. Gal dėl to ir niūrus dangus mums vis atsiųsdavo šypsnenų, padabintų jaukiais spinduliais? Kodėl tokia projekto idėja? O viskas prasidėjo nuo pokalbių su Chestnut In The Pocket merginomis apie tobulas vestuves. Pasidėliojome moodboard ir supratome, kad mąstome vienodai, kad mums taip pačiai patinka vestuvių šventės po atviru dangumi, glampingas, barbekiu maistas, lemputės, lauko kino teatras, gyva muzika, šokiai ir laisvė vestuvių dieną būti savimi. 


O ką darysime, jei lis lietus, nerimavome. Žinoma, tikėjomės, kad nelis, tačiau įvertinusios orų prognozes supratome, kad planas B bus planas A, ir tiesiog turime tam pasiruošti! 


Istoriją su mano nuotraukomis ir mūsų komandos patarimais, kaip surengti vestuvių festivalį, rasite ir žurnalo Vestuves.lt vasaros numeryje, o dabar kviečiu pasižiūrėti nuotraukų galeriją! 

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

Dalinuosi Darius Films sukurtu backstage filmu, kur taip puikiai perteikta, kaip vyksta darbas tokiomis nepalankiomis sąlygomis.

Negaliu nepasidalinti Darius films vestuviniu šio projekto filmu. Žiūrėjau kelis kartus, o per odą bėgiojo šiurpuliukai. Fone skamba Justės Kraujelytės daina "Stormy Waters", kuri puikiai tiko kaip garso takelis!

TINKAMA KOMANDA YRA RAKTAS Į TOBULĄ REZULTATĄ!


Esu labai dėkinga kiekvienam prisidėjusiam prie šio projekto:

Idėja ir fotografija Kristina Chéri Photography

Įgyvendinimas, dekoras ir floristika Chestnut In The Pocket

Modeliai Agne ir Rokas

Makiažas Justė Make Up

Šukuosena Anzelika Chadys Romanovska

Nuotakos suknelė UTA studio

Maistas chEAT DAY bistro

Barbekiu įranga Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija - LBKA

Muzikos grupė BEATS su Justé Kraujelyté

Lemputės CHOCO decolight - CHOCO lemputės

Paviljonas Užupio arka

Žaidimai Margas Miškas - žaidimų nuoma

Video Darius Films

Vieta Stovykla Stovyklavietė „Glamping Club, Bučeliškė, Lithuania

Puodeliai Wild Steel Mugs