Poros teiraujasi apie idėją naudoti spalvotus dūmus vestuvinės fotosesijos metu. Klausimų sulaukiu įvairių - kaip vyksta fotosesija su dūmais, kokius dūmus pirkti, kur jų įsigyti, kiek jie kainuoja, ar netepa drabužių, ar sudėtinga paleisti, ką daryti porai, kai dūmai jau paleisti.

Spalvotus dūmus teko leisti ne vienoje fotosesijoje, tad dalinuosi savo patirtimi ir keletu patarimų apie jų naudojimą.

  • Paleidus dūmus svarbi kiekviena sekundė, todėl privalumas turėti pagalbininką, kuris dūmus paleis. Tokiu būdu pora galės mėgautis akimirka, o fotografas pagauti gražiausius momentus. 
  • Atkreipkite dėmesį, į kurią pusę pučia vėjas, nes dūmai gan lengvai pasiduoda vėjo krypčiai. 
  • Prieš paleidžiant dūmus parepetuokite 3-5 pozų kombinaciją. Pavyzdžiui, pora 1-2 metrus eina susikibus už rankų, sustoja vienas priešais ir susiglaudžia kaktomis, po kelių sekundžių jaunikis gali pabučiuoti nuotakai į kaktą, vėliau gali sekti bučinys į lūpas, o finalui jaunikis gali pakelti nuotaką į viršų ar apkabinti iš nugaros, tarsi norėtų suteikti jaukumo.
  • Dūmų būna įvairių - vieni, kurie veikia kelias minutes, dūmus leidžia pamažu, spaudimas būna nedidelis, o dūmų spalva būna tarsi peršviečiama. Tokie dūmai labai lengvai pasiduoda net menkiausioms oro srovėms ir, jie tinkami tais atvejais, jei norisi sukurti "rūko" efektą. Patarčiau jų pastatyti bent keliose vietose - bus daugiau šansų, jog dūmai atsidurs kadre, ten kur pora, o ne už jo ribų. Jei norite efektingų, ryškių nuotraukų, rekomenduočiau naudoti apie 40 sekundžių trukmės veikiančius užtaisus, kurie skleidžia daug ryškių ir tirštų dūmų, kaip kad šioje nuotraukoje. 
  • Pirkite ne vieną, o keletą spalvotų dūmų tūbelių, jei iš pirmo karto nepavyktų pasiekti norimo rezultato.
  • Kai dūmai sudega, jų tūbelė būna karšta, tad iškart jos nelieskite, nes galite apsideginti. 
  • Turėkite atskirą maišelį, į kurį po kiek laiko galėtumėte surinkti panaudotas tūbeles, kad jas galėtumėte išmesti.
  • Teisingai naudojant, dūmai netepa, tačiau nenumatytiems atvejams patarčiau turėti šlapių servetėlių, kurios puikiai nuvalo dėmes.
  • Nemažą spalvotų kokybiškų užtaisų pasirinkimą turi Proshop.lt

Iš tiesų spalvoti dūmai - puikus pasirinkimas, kai norisi paįvairinti fotosesiją ir papildyti ją veikla. Gaunasi toks mažytis nuotykis!


Smagaus planavimo, plačių šypsenų ir, žinoma, MĖGAVIMOSI AKIMIRKA!


Su šypsena

Kristina Chéri