Irminos ir Justino priešvestuvinė fotosesija įvyko jaukų ir saulėtą birželio vakarą Kernavės apylinkėse. Nors visi esame iš Vilniaus, šią vietą pasirinkome neatsitiktinai, nes puikiai žinojome, kad būtent ten atrasime tai, kas padėtų sukurti natūralių šiek tiek pagoniškų gamta alsuojančių paveikslų - piliakalnius, autentiško stiliaus atstatomą gyvenvietę bei netoliese esantį pasivakščijimų taką pušyne žaviu pavadinimu Baltas kalnas.

Ir tikrai nenusivylėme savo pasirinkimu. Irmina su Justinu buvo pasipuošę lininiais rūbais, kurie puikiai derėjo prie supančios aplinkos ir padėjo išlaikyti vientisumą.

Džiaugiuosi, jog Irmina priešvestuvinei fotosesijai pasidarė bandomąjį vestuvinį makiažą. Pačiu makiažu ji buvo patenkinta, tačiau, kad rezultatas būtų dar geresnis, atsižvelgusi į nuotraukas vestuvių dieną minimaliai jį pakoregavo. Pati fotosesija užtruko vos pusantros valandos, tačiau, manau, kad jos metu pora suspėjo nuveikti tikrai nemažai - pašokti, paleisti dūmus, pasivaikščioti pažintiniu taku, nupinti vainiką, pasigrožėti saulėlydžiu ir, žinoma, mėgautis vienas kito draugija

VISA ISTORIJA ŽEMIAU

DAUGIAU MEILĖS ISTORIJŲ